Prosíme, při adopci noste roušku a zdržte se co nejkratší dobu. Děkujeme
Úvod » Jak pomoci » Finančně

Jak pomoci finančně

Transparentní účet

Líbí se Vám naše činnost? Rádi byste pomohli zajistit náš pravidelný chod. Chcete pomáhat zvířatům v nouzi? Právě Váš pravidelný trvalý příkaz pomůže našim svěřencům umožnit co nejlepší pobyt v dočasné péči. Průměrná částka za jeden měsíc pobytu za kočičího svěřence je 490,- Kč. Průměrná částka za jeden měsíc pobytu psího svěřence je orientačně 1080,- Kč. Částky jsou pouze orientační - záleží na zdravotním stavuje jedince. Peníze budou využity hlavně na platbu vereriny, pronájem karantény, nákupu benzínu, krmivo a provoz spolku. Chcete-li se podívat na naše transakce, nebo jak bylo naloženo s Vaším příspěvkem, můžete tak učinit zde.

Přispět finančně na provoz našeho sdružení můžete na náš transparentní účet u FIO banky:

 • Číslo účtu: 2500383983/2010
 • IBAN: CZ24 2010 0000 0025 0038 3983
 • BIC/SWIFT: FIOBCZPP

Rychlé přispění:

 

Děkujeme všem za pravidelný nebo nepravidelný příspěvek na chod našeho sdružení. 

letacekdarci

 

 

Sbírkový účet - platba vet. nákladů

Účel sbírky: platba za veterinární očetření a úpravy prostor spolku. Tato sbírka probíhá v rámci finanční sbírky schválené Libereckým krajem podle zák. č. 117/2001 Sb., o veřejných sbírkách a o změně některých zákonů ve znění pozdějších předpisů.

Transparentní sbírkový účet:

 • Číslo účtu: 2000725481/2010
 • IBAN CZ81 2010 0000 0020 0072 5481
 • BIC/SWIFT: FIOBCZPP

 

Nákupem v našem charitativním eshopu

Nákupem na našem eshop podpoříte náš provoz.

 

Virtuální adopce

Pravidelným i jednorázovým darem můžete na dálku podpořit nebo přímo adoptovat svěřence, který nemá příliš nadějí na adopci pro svůj věk nebo handicap. Takovými "handicapkami" jsou fenečky Wendy, která špatně chodí a Kelly, která je po úrazu páteře inkontinentní. Ani jedna zatím neměla reálné vyhlídky na nový domov, budeme proto vděčni za jejich podporu.

Příspěvěk můžete zasílat na č.ú. 2500383983/2010 poznámka Wendy nebo Kelly.

Zdarma naplň misku pejsků z útulků! Projekt Click anf Feed náš spolek podporuje a plní našim pejskům mističky!

CNF - Banner velký

Podpořit nás také můžete v projektu Psí přání : www.psiprani.cz

Všem dárům na požádání vystavíme potvrzení o přijetí daru, které lze použít pro odpočet z daňového základu.

Pomoci nám také můžete při běžném nakupování na internetu:

 

GIVT_banner_full

 

Postavte s námi útulek

Momentálně funguje náš spolek již 6 let na bázi domácích dočasných péčí. Tento systém má své výhody, jako je individuální péče, která vyhovuje především těm, kteří jsou po operaci, berou léky nebo pocházejí z tvz. množírny a jejich socializace by byla v klasickém útulku nereálná. Vše má bohužel i svá negativa. Jde hlavně o kapacitní problém dočasných péči, ale také o příjmy většího počtu zvířat jako jsou vrhy mláďat s matkami, psi a kočky, kteří se s jinými zvířaty nesnesou, případy vyžadující akutní příjem, kdy není prostor na to obtelefonovávat poskytovatele dočasných péčí a čekat na jejich reakci. Obce na nás spoléhají s kastračními programy koček, lidé se na nás s důvěrou obrací, protože vědí, že zvířata nebudou umístěna v chladném kotci, ale v rodině. Proto jsme se rozhodli, že je na čase se posunout dál, a to pořídit si azyl pro zvířata, který by jim poskytoval domácí atmosféru. Po několika nabídkách od soukromníků nebo kraje, jsme si uvědomili to, že nemá smysl investovat peníze do pronajímané nemovitosti, kterou za pár let nemusíme mít jistou. Proto jsme se rozhodli zřídit celorepublikovou finanční sbírku na koupi nemovitosti s pozemkem, kde by bylo vhodné vytvořit azyl i s výběhy pro psy a venkovními voliérami pro kočky. Více na webu nebo shlédněte video spot.

Dary můžete zasílat na náš transparentní účet:

 • Číslo účtu: 2301120996/2010
 • IBAN: CZ3820100000002301120996
 • BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Online dražba motivů tetování

Aktuálně běží na podporu projektu Postavte s námi útulek online dražba motivů tetování. Děkujeme všem tatérům, kteří aukci podpořili a dražícím, kteří přihazují!

Hledáme vhodný prostor

Hledáme možnost pronájmu nebo odkupu staršího hospodářského stavení poblíž Liberce. V případě pronájmu jsme ochotní rekonstruovat. Je pro nás nutná zahrada nebo pozemek, který lze oplotit. Prosím kontaktujte nás.

Jak by měla nemovitost vhodná pro azyl vypadat?

 1. V dostatečné vzdálenosti od obydlené oblasti, aby štěkot psů nerušil sousedy,
 2. S dostatečně velkým pozemkem pro psí výběhy a kočičí voliéry,
 3. Musí jít o celoročně obývatelný dům, klidně zchátralejší, v rekonstruovatelném stavu, případně s možností přistavět,
 4. V nezáplavové zóně, okolo Liberecka, směr Turnov, Český Dub
 5. Do ceny milionu korun.