Prosíme, při adopci noste roušku a zdržte se co nejkratší dobu. Děkujeme
Úvod » O nás » Kontakty

Kontakty

Nejsme klasický útulek, návštěvy jsou možné pouze po předchozí domluvě (min. den předem). Pokud máte zájem o návštěvu našeho svěřence, pište na kontakt@sancezviratum.cz.  Veškeré otázky rádi zodpovíme na uvedeném e-mailu. Děkujeme za pochopení.

Důležité upozornění: Provozní hodiny pro kontaktování na telefonu

jsou V PONDĚLÍ AŽ PÁTEK 16:00-18:0.

V PŘÍPADĚ TÝRÁNÍ ZVÍŘETE NEBO AKUTNÍ ZÁLEŽITOSTI POŠLETE SMS (BUDEME VÁS CO NEJRYCHLEJI KONTAKTOVAT.)

Děkujeme za pochopení. Nemáme možnost přijímat telefonáty 24 hodin denně! Uvedené hodiny neznamenají Váš nárok na to, že se Vám budeme věnovat. I během 16-18 můžeme být ještě v práci nebo na veterině. Tato doba je však nejvhodnější, na nepřijaté hovory reagujeme. Snažíme se dělat maximu, avšak práci vykonáváme ve volném čase!

ZÁJEMCE O ADOPCI PROSÍME O STAŽENÍ DOTAZNÍKU V SEKCI DOKUMENTY A ZASLÁNÍ NA E-MAIL KONTAKT@SANCEZVIRATUM.CZ

Veterinární registrační číslo: CZ 51C02506

Mgr. Františka Zverková 

Předsedkyně spolku, která však své povinnosti musela omezit kvůli mateřství a pracovní vytíženosti. Vždy se zajímala o práci se zvířaty a jejich práva. Po dobrovolničení v útulcích spoluzaložila Šanci zvířatům. Absolovala kurz pro pracovníky útulkůna VFU Brno, přednáší o etickém vztahu ke zvířatům a množírnách. Momentálně kvůli pracovnímu vytížení řeší jen eshop, PR, fundraising, stánek na akcích, případně má u sebe psa nebo kočku v dočasné péči.

  • frantiska.zverkova@sancezviratum.cz
  • Telefon: 608 043 922 - Prosíme volat jen ohledně PR, sbírkovým kasičkám, eshopu nebo stánku Šance zvířatům na Vaší akci, volat prosí mezi 15-17 hod, případně zavolá zpět na nepřijatý hovor.

Aneta Jindrová

Vrchní kočkařka - potřebujete pomoci, poradit s kočičí tématikou? Příjem i adopce koček řeší právě Aneta, taktéž návštěvu v depozitu v Chrastavě. Aneta se kočkám věnuje velice obětavě, a to i při péči o dvě děti, aktivně se vzdělává v problematice kočičích nemocí. 

  • 606 076 414 - Pokud se nedovoláte, prosíme o sms.

Bc. Adéla Chlupáčová

Administrativa spolku, personalistika, komunikace s majiteli našich zvířat. Adélka dlouhá léta dobrovolničila pro odchytové zařízení pro psy v Turnově. Zvířaty žije, má dvě fenky a v současné době je na mateřské dovolené. Na požádání také vystaví potvrzení o předání daru.

  • adela.spinova@sancezviratum.cz
  • Telefon: 723 611 255

PhDr. Jan Vácha

Honza stojí hlavně za těžkou prací, když je potřeba stěhovat kotec, půl tuny kočolitu, víte, kdo ho poveze. Také absolvoval kurz pro pracovníky útulků na VFU Brno a vozí zvířata na veterinu.

  • jan.vacha@sancezviratum.cz